CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

ZIMNÍ PROGRAM 2017

 Vaření s Karlem

BEZ ČEHO SI NEUMÍTE PŘEDSTAVIT VÁNOCE?
DOBRÉ JÍDLO A BÁJEČNÉ FILMY?

MY PRO VÁS MÁME OBOJÍ NA JEDNOM MÍSTĚ!

S odezněním posledních filmových titulků v rámci letního Filmfestu Losiny jsme si uvědomili, že v zimních měsících žádné filmy nepromítáme. Zima je problematická tím, že nemůžete promítat ve venkovních prostorách, ale musíte filmové fanoušky nalákat do kamenného kina. Což je velice těžký oříšek k rozlousknutí. Protože je Filmfest Losiny spojen s obcí, nabízí se možnost promítnout divákům filmy v kamenném kině ve Velkých Losinách.

Vánoce jsou časem setkávání, tak proč nevyužít příležitosti a nezaložit novou tradici. Napadlo nás spojit vánoční atmosféru s vybranými vánočními delikatesami a se skvělými filmovými zážitky.
Na filmovém plátně vám promítneme vánoční klasiku v moderním filmovém pojetí a před kinem na vás budou čekat vánoční specialitky. A to není vše, můžete si i vyzkoušet svoje kulinářské schopnosti pod vedením profesionálních kuchařů.
Na zahřátí si můžete dát skvělý punč nebo horkou polévku od šéfkuchaře Karla a vychutnat si vánoční atmosféru s přáteli a rodinou.

Vstupné: dospělí 100 Kč, děti 50 Kč. V ceně vstupenky jsou ukázky vánočního pečení včetně jedné upečené specialitky zdarma, promítání filmů.

PROGRAM

od 16.00 hod. už můžete navštívit prostranství před kinem a začít ochutnávat vánoční specialitky.
Šéfkuchař Karel vám ukáže správnou přípravu rybí polévky, filetování ryb a jejich následné grilování.
Podíváme se jak se vaří vynikající rybí guláš. Mistr pekař předvede výrobu pletýnek
a malých vánoček, každý z vás si může odnést jednu pochoutku domů zdarma.
Samozřejmostí je výborný punč uvařený mistrem kuchařem Karlem.

16.00 – 17.30 hod. Dětská soutěž v kreslení baněk.
Budeme soutěžit o celoroční rodinnou vstupenku na všechna dětská představení v roce 2018.

16.30 hod. Ukázka výroby vánočních specialitek od mistra kuchaře Karla. 

17.30 hod. Losování šťastných dětských výherců v kině, skvělé výhry předá starostka a místostarostka obce Velké Losiny.

18.00 hod. Promítání vánoční pohádky Anděl Páně 2.

19.00 hod. Další ukázka výroby vánočních specialitek od mistra kuchaře Karla.

21.00 hod. Promítání skvělé vánoční komedie Láska nebeská.

 soutež

www.facebook.com/losinyfilmfest/

 

Přijďte s námi založit novou tradici ve Velkých Losinách, těšíme se na vás.

 

 

Anděl Páně 2Anděl Páně 2Anděl Páně 2Anděl Páně 2

 

ČESKÁ VÁNOČNÍ POHÁDKA PRO MALÉ I VELKÉ

V pokračování pohádkového příběhu, který se odehrává v adventním čase, se opět setkáme s oblíbenou dvojicí – andělem Petronelem a čertem Uriášem. Jejich věčné tahanice způsobí, že se vzácné jablko ze stromu Poznání zakutálí z nebe na Zemi. A to už se Bůh opravdu rozzlobí. Petronel s Uriášem se ocitnou v malém českém městě v předvečer svátku svatého Mikuláše, kdy jsou ulice plné čertovsko-andělského reje a mikulášského koledování. Potkávají holčičku Anežku a její maminku, které nemají právě šťastné období. Když jim ale naše dvojice pomůže, cesta k získání kouzelného jablka Poznání je otevřená. Petronela s Uriášem, ale čeká ještě celá řada překážek a dobrodružství...

Hrají: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Pavel Liška, Marek Taclík, Marián Labuda, Jiřina Bohdalová, Josef Abrhám, Veronika Žilková, Klára Issová, Michal Horáček, Matěj Hádek, Lucie Bílá a další...

Režie: Jiří Strach

Láska nebeskáLáska nebeskáLáska nebeskáLáska nebeská

 

ROMANTIKA PRO PŘEDVÁNOČNÍ ČAS.

Láska nebeská, vánoční filmová klasika ve stylu komedií Notting Hill a Deník Bridget Jonesové. Co by to bylo za Vánoce bez pořádné romantiky a tančícího Hugha Granta. Příběh z předvánočního Londýna, je složený se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých.

Hrají: Bill Nighy, Keira Knightley, Hugh Grant, Gregor Fisher, Colin Firth, Liam Neeson, Emma Thompson, Kris Marshall, Heike Makatsch a další...

Režie: Richard Curtis

 

Situační plán pro akci Vánoční kino a vaření s Karlem

plánek